Chcete vyzkoušet Clashing na vlastní kůži? 

Jak se Clashing liší od běžného školení kybernetické bezpečnosti?

Clashing je vzdělávací online nástroj, který vytváří a fixuje správné návyky bezpečného chování v kyberprostoru, firemní síti, kanceláři nebo při práci z domova. Díky Clashingu zvýšíte informační a kybernetickou bezpečnost své firmy či organizace a ochráníte svá data a know-how. Nechte své zaměstnance hrát Clashing a nedejte hackerům šanci.

Školení, které opravdu
není nudné

Clashing uživatele baví. A to, co lidi baví, si lépe pamatují a v případě skutečné hrozby pak reagují rychleji a lépe. 

Reálné scénáře pro efektivní trénink

Clashing využívá situace, které se opravdu stávají a které většina lidí již sama zažila a to nejen v kanceláři, ale i při práci na dálku.

Zkuste si také pohled útočníka

Každý si může Clashing zahrát také z pohledu útočníka. Může si také vybrat, zda si dá souboj proti kolegovi nebo počítači.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Co vás čeká?

Zašleme vám e-mail s přístupovými údaji
Zpřístupníme vám 2 účty
Můžete si tak zahrát se svým kolegou proti sobě nebo jen proti počítači
Po dobu 14 dní si budete moci vyzkoušet jedno z dějišť, a to Kancelář
Pokud budete mít jakékoliv dotazy během testování, jsme vám k dispozici na info@clashing.com a na telefonu +420 775 755 005
Ke konci testování se s vámi spojíme. Rádi bychom s vámi probrali možnosti využití Clashingu ve vaší firmě a zeptali se vás na dojmy ze hry
Vaše osobní údaje zpracováváme na základě Vašeho zájmu o službu CLASHING. Tyto údaje jsou zpracovávány společností ANECT a.s., Purkyňova 646/107, 612 00 Brno – Medlánky, IČ 25313029, výlučně za účelem poskytování dalších informací o službě Clashing a případných dalších obchodních jednání s Vaší společností. Chcete-li se dozvědět více o ochraně vašich osobních údajů ve společnosti ANECT, podívejte se na stránky Zásady ochrany osobních údajů.